HALLGEIRS MANDAGSSPILL FOR NYBEGYNNERE – STARTER MANDAG 11. APRIL

Golfbanen på Bærheim
Golfbanen på Bærheim

 

Dette er en kjempefin anledning for deg som enten nettopp har startet med golf, eller det er lenge siden du har vært på banen. Kom å bli med!

Påmelding til dette gjøres på proshop@golfmanagement.no, du vil så få svar hvilken starttid du er tildelt. Jeg har holdt av starttider fra kl 1657-1753. Påmelding må gjøres før fredag kl 1500 til påfølgende uke. Tidene som ikke er booket i dette tidsrommet innen fredag kl 1500, vil bli åpnet for alle.

Hallgeir, Arild og Lasse står klare til å ta imot dere når dere kommer, de starter dere, og vil så kjøre rundt på banen å veilede dere. Har dere spørsmål underveis i runden, så spør i vei, det er derfor vi har veiledere. Husk å møte opp i god tid før starttiden din. Alle skal spille fra rødt, og vi blir max 3 stk pr flight.

Dette er en del av det gratis fellestreningstilbudet vi har til våre medlemmer, og alle som har betalt spilleavgiften kan delta. Det er ikke mulig å betale seg inn på nybegynnerspillet.

 

Mvh

Monica

 

Publisert i ,