Uke 36

Golfbanen på Bærheim
Golfbanen på Bærheim

HALLGEIR’S NYBEGYNNERSPILL PÅ MANDAGER Nå MÅ du booke FØR fredag kl 1500 (ikke som tidligere, mandag kl 1200). Fredag kl 1500 så åpner vi opp alle tidene som ikke er booket til nybegynnerspill, for andre golfere. For å booke tid, ring proshop på 959 15 031 eller send en mail til proshop@golfmanagement.no

Førstkommende mandag, så skal vi spille nybegynner-scramble. Det foregår med 1 stk veileder på hver starttid. Han/hun blir med dere hele runden. Dere vil få mere informasjon om dette på mandag. Vi har allerede nesten fullt på mandag, så vær kjapp om du vil sikre deg en plass. På grunn av kveldsmørket, så må vi nå begynne tidligere enn før, så første starttid er nå kl 1720. Det blir selvfølgelig premier til beste lag i etterkant

FELLESTRENINGER

Besøk våre fellestreninger. Hver uke har vi opptil 30 timer i uken med forskjellige fokusområder.

Disse timene trenger man ikke å booke tid for å delta på, det er bare å møte opp i tidsrommet treningene foregår. Du finner nederste i denne mailen en oversikt over neste ukes treninger. Dette er ett gratistilbud til alle våre medlemmer. Ikke-medlemmer kan ikke betale seg inn på disse timene. Neste uke vil solen gå ned ca 10 minutt tidligere enn denne uken, og sånn fortsetter det. Det er bare å innse, sommeren er på hell, og det vil også selvsagt få betydning for når vi slutter fellestreningene om kvelden. Ingen treninger slutter senere enn kl 2100 lengre.

Publisert i