Uke 22

Golfbanen på Bærheim
Golfbanen på Bærheim

FELLESTRENINGER
Et fullspekket program over fellestreninger finner du nederst i denne posten. Dette er en del av gratistilbudet som vi tilbyr alle våre medlemmer, og de av dere som er ansatt hos en av våre sponsorer eller samarbeidspartnere. Dere trenger ikke melde dere på til disse fellestreningene. Det er heller ikke mulig for de som ikke faller innenfor disse kategoriene å «betale» seg inn på disse treningene.

HALLGEIR’S MANDAGSSPILL FOR NYBEGYNNERE
Dette er også en del av vårt flotte gratistilbud. Nybegynnerspillet er for deg som enten nettopp har gått på golfkurs, eller om det er lenge siden du har vært på banen. Vi holder av starttider hver mandag fra kl 1706. Disse starttidene er forbeholdt nybegynnere, og her får dere gå sammen med andre nybegynnere hvor en veileder er tilstede og starter dere, samt kjører rundt og hjelper på runden. For å bli med på dette må man melde seg på. Det gjøres ved å sende en mail til
proshop@golfmanagement.no du vil så få svar med hvilken starttid du er tildelt. Påmelding før fredag kl 1500.

 

Publisert i ,